Durangoko Astronomia Ikasgela

Aula de Astronomía de Durango

 

ITZULI  VOLVER
 

Cuadro de ocupación 2017-2018

 Okupatuta dauden egunak  2017-2018

( * ) No disponible por otras causas - Ezin da erabili beste arrazoi batzuengatik

 
 
  Data eta ordua

Fecha (mes-día) y hora.

IKASTETXEA

CENTRO DOCENTE

MAILA

NIVEL

IKASLEEN KOP.

Nº ALUMNOS

ARDURADUNA

RESPONSABLE

2017

I

R

A

I

L

A

 

2017-9-1

 

       
9-4

 

       
9-5

 

       
9-6

 

Reunión ACEX. Grabación en EITB      
9-7

10:00  , 11:30

 

Familia de Bilbao.  Una persona de Arrasate   6         Ubaldo, Lydia
9-8

 

       
9-11

 

       
9-12

 

       
9-13

 

       
9-14

 

       
9-15 (*) Naukas BILBAO      
9-18

 

       
9-19

9:30 (edo 10-12

Ondarroa BHI DBH 1   Goiz Argi
9-20

9:30-12

Ondarroa BHI DBH 1    
9-21

9:30-12

Ondarroa BHI DBH 1    
9-22

 

       
9-23

11, 12:15

A. T.    Burgos Helduak 39 Natalia
9-25

9:30-11:30

San Antonio- Sta Rita

 

DBH 1 13  
9-26

 

Tesis en E. Ingenieros      
9-27

11-13

San Antonio

 

DBH 1 14  
9-27

20:15-22

Behaketa Familias 9  
9-28

11-13

San Antonio - Sta Rita

¿Behaketa?

DBH 1 14  
9-29

11-13

San Antonio - Sta Rita DBH 1 14  
9-30

12-13:30

Grupo de mujeres de Muskiz?? Helduak 18  
2017

U

R

R

I

A

 

O

C

T

U

B

R

E

10-2

10:15 , 12

Cervantes (Bilbao) LH 5 , 6 35 Aprox Begoña Moreno
10-3

 

Cervantes (Bilbao) LH 5 , 6 31  Aprox  
10-4

10:30, 12

Luzaro Egia LH 5 58 Eukene
10-5

9:45 , 11,30 ???

Pagasarribide  (Bilbao) L H 5 40 (2 sesiones) Iñigo Fdez
10-6

 

Granada      
10-7 Ciencia en Acción en Ermua      
10-9

9:45

Gandasegi LH 5 25 Miren Baraya
10-10

9:45

Gandasegi      
10-11

9:45

Gandasegi      
10-16

 

Karmengo Ama LH 5 ¿Uno o 2 grupos?, Si es 1, el otro el 20 Janire
10-17

 

Nevers LH5 1 grupo  
10-18

 

Nevers      
10-19

10 edo 10:15

Orzoko LH 5 21 Egoitz Egia
10-20

 

Karmengo Ama (si vienen en 2 días)

RTTE

     
10-23

 

Ugao LH 5 2 talde Eva
10-24

9:30

IES Orobiogoitia

 

DBH 1 talde bat Lourdes
10-25

9:30

IES Orobiogoitia DBH 1 Talde bat Lorudes
10-26

9:30

 

IES Orobiogoitia

19 h. PINONDO

DBH 1 Talde bat Lourdes
10-27

 

Plentzia LHI

 

LH 5 40  
10-30

9:30, 11:10

R U H

     
10-31 

10:30 - 13

IES Orobiogoitia bactx 1 26 Garoa
2017

A

Z

A

R

O

A

 

N

O

V

I

E

M

B

R

E

 

 

11-2

 

Ariz-ko ikastola     Ainhoa
11-3

 

Ariz-ko ikastola     Ainhoa
11-6

 

10 Aniversario???      
11-7

 

San Lorenzo LH 5 17 Elena
11-8

10-12:30

Otxandioko Eskola LH 5 14  
11-9

10-12:30

Mallabia      
11-10

 

Taller en Clara Campoamor      
11-13

9:30

Maiztegi eskola LH 5 26 Itziar Etxenagusia
11-14

9:30 , 11:10

IES DURANGO DBH 1 52 Maite Aldazabal
11-15

9:30 , 11:10

IES DURANGO DBH 1 52  
11-16

9:30

José Etxegarai (Basauri) LH 5 48 Peru
11-17

 

Zaharberri (Arrasate) Helduak   Arantza
11-20

10, 11:40

Andra Mari- Sestao LH 5 2 talde Roberto
11-21

 

       
11-22

 

Andra Mari de Guecho LH 5 2 grupos Olatz 944911430
11-23

 

Andra Mari de Guecho LH 5 2 grupos Olatz 944911430
11-24

 

DDD       
11-27

 

IES Zumárraga DBH 3-4 26 Pedro
11-28

 

Zipiriñe LH 5 2 talde  
11-29

 

Zipiriñe LH 5 2 talde  
11-30

 

Urritxe- Zornotza DBH 1 2 talde Ana Uriarte
2017

A

B

E

N

D

U

A

 

D

I

C

I

E

M

B

R

E

 

12-1

 

Urritxe DBH 1 talde 1  
12-4

 

Zipiriñe LH 2 43 Ana Ugartetxe
12-5

 

Zipiriñe LH 2 42  
  PUENTE      
12-11

 

       
12-12

 

ARTAZA DBH 1 42  
12-13

 

       
12-14

 

       
12-15

 

ARTAZA DBH 1 47  
12-18

 

       
12-19

 

       
12-20

 

Goienagusi - Arrasate      
12-21

 

       
12-22

 

       
         

2018

U

R

T

A

R

R

I

L

A

 

E

N

E

R

O

1-8

 

       
1-9

 

       
1-10

 

       
1-11

 

       
1-12

 

       
1-15

 

       
1-16

 

       
1-17

 

       
1-18

 

       
1-19

 

       
1-22

 

       
1-23

 

       
1-24

 

Ugao LH 2 2 talde Igor
1-25

 

Eguskitza Meabe (Lemoa) LH 2 41 (2 talde) Mila 646313228
1-26

 

       
1-29

 

       
1-30

 

NEVERS LH 2 talde 1 Bego
1-31

 

NEVERS LH 2 talde 1  
2018

O

T

S

A

I

L

A

 

F

E

B

R

E

R

2-1

 

       
2-2

 

       
2-5

 

       
2-6

 

Zeanuriko Eskola LH 1 - 2 26 (saio bat) Inma
2-7

 

       
2-8

 

       
2-9

 

       
2-12

 

       
2-13

 

       
2-14

 

Gurutziaga ikastola LH 2 26 Ibon
2-15

 

Gurutziaga ikastola LH 2 26  
2-16

 

Gurutziaga ikastola LH 2 26  
2-19

 

Salesianos Deusto     Maite
2-20

 

       
2-21

 

       
2-22

 

       
2-23

 

Salesianos Deusto     Maite
2-26

10 , 11:30

Larrea (Zornotza) LH 1, 2 2 saio Pilar Antón
2-27

 

Larrea   2 saio  
2-28

 

Larrea   2 saio  
2018

M

A

R

T

X

O

A

M

A

R

Z

O

 

3-1

 

Larrea   2 saio  
3-2

 

Traña Matiena   1 o 2 grupos (si es 1, el otro el 16)  
3-5

 

Traña Matiena si vienen en 2 días LH 5 Si son en dos días  
3-6

 

Txomin Aresti LH 3 17 ikasle Josefina Ruiz 680600566
3-7

 

Txomin Aresti LH 3 17 ikasle  
3-8

 

       
3-9

 

       
3-12

 

       
3-13

 

       
3-14

 

Colegio Fatima      
3-15

 

       
3-16

 

       
3-19

 

Dolores Ibarruri BHI DBH 4 48  
3-20

 

       
3-21  

 

       
3-22

 

       
3-23

 

       
2018

A

P

I

R

I

L

A

 

A

B

R

I

L

4-9        
4-10        
4-11        
4-12

 

       
4-13        
4-16

9:45 , 10:...

Angeles Custodios   2 talde (Eusk-Cast) Inma García 944339802
4-17        
4-18        
4-19

 

       
4-20        
4-23        
4-24        
4-25        
4-26        
4-27        
4-30        
2018

M

A

I

A

T

Z

A

 

M

A

Y

O

5-1        
5-2

 

Landako eskola Durango LH 1  LH2   Carmen
5-3

 

Landako eskola      
5-4

 

Landako eskola      
5-7

 

Landako eskola      
5-8

 

Landako eskola      
5-9

 

Landako eskola      
5-10

 

       
5-11        
5-14        
5-15        
5-16        
5-17        
5-18        
5-21        
5-22        
5-23        
5-24        
5-25        
5-28        
5-29        
5-30        
5-31        
2018

E

K

A

I

N

A

 

J

U

N

I

O

6-1

 

       
6-4        
6-5        
6-6        
6-7        
6-8        
6-11        
6-12        
6-13        
6-14        
6-15        
6-18        
6-19        
6-20        
6-21        
6-22        
6-25        
6-26        
6-27

 

       
6-28        
6-29        

 

Lehenengo orrialdera bueltatu